sesja ślubna na torach,
sesja ślubna lublin, fotograf z lublina, fotografia ślubna, fotograf na wesele i ślub, przyjęcie weselne, puławy, kock, ryki, michów lubartów, krasnystaw, chełm, zamość, kraśnik
studniówki, kamerzysta na studniówkę lublin, fotograf na studniówkę lublin, studniówka lublin, filmowanie balu studniówkowego, fotograf na bal studniówkowy, lokale weselne
fotograf ślubny lublin, fotograf ślubny z woj. lubelskiego, fotograf ślubny w lublinie, dobry fotograf ślubny z lublina
Kamerzysta z lublina, dobry kamerzysta z lublina, dobry kamerzysta z woj. lubelskiego,
sesja ślubna kozłowka, sesja ślubna janowiec, sesja ślubna kazimierz dolny, sesja ślubna w wiśle, sesja ślubna białka, sesja ślubna nad jeziorem,
plener ślubny, noc poślubna, plener do czołówki ślubnej,
Filmowanie ślub i wesela w woj lubelskim, fotograf I komunia święta lublin, bal studniówkowy lublin, kamerzysta na studniówkę woj lubelskie, fotograf studniówka lublin
sesja ślubna na lotnisku dęblin
Filmowanie ślub i wesela, kamerzysta lublin, fotograf lublin, studniówka lublin, kamerzysta na studniówkę, fotograf studniówka
ile kosztuje kamerzysta, ile kosztuje sfilmowanie wesela, cena za fotografa
kamerzysta na wesele lublin, fotograf ślubny lublin, sesja ślubna lublin

Fotografia ślubna i filmowanie

Co zrobić aby wesele było inne niż wszystkie?

Pytanie o to, co zrobić, aby ślub i wesele były inne niż wszystki, nei jet to łatwe przedwsięziecie. Wszystkim  Młode Pary pragną,  aby ceremonia była nie tylko budząca emocje, ale niebywała i na długo pozostała gościom w pamięci. Wymarzone wesele każdy chciałby by było efektowne, a przede wszystkim nie może być bezbarwne. „Co zrobić, aby Wasz ślub i wesele były super fascynujące?” – to nad tym główkują Państwo Młodzi. W chwili obecnej aby osiągną ten cel nie wystarczt zatrudnić solidnego DJ’a, czy orkiestry z super  wodzirejem, wciągającym wszystkich gości do zabawy. Szczególnie, że w tradycji polskiej wesela trwają nawet całą noc a niekiedy dwa lub trzy dni i nie lada sztuką  jest sprawić, aby goście bawili się dobrze przez cały ten czas.W dobie internetu oraz innowacyjności Młodych, nowym paronm ustawiana jest coraz wyżej poprzeczka. Przygotowanie coraz to naowych atrakcji to nie lada wyzwanie. Jeżeli wy chcielibyści im dorównać, a cenicie sobie orginalność, to nieodzownym elementem scenariuszu w waszej imprezy weselnej powinno być zaplanowanie taka atrakcja. Wybór jest duży. Na rynku ślubno-weselnym funkcjonuje bardzo dużo firm polecające takie atrakcje. W celu ułatwienia poruszanie się w gąszczu atrakcji postanowiliśmy przygotować wam poniższe zestawienie z orientacynymi cenami, nam ułatwi to stworzenie fantastycznego filmu  z waszego wesela. Kamerzysta i fotograf na weselu powinien uchwycić takie atrakcje. Pózniej film i fotografia ślubna nie są nudne.

Atrakcje podczas ślubu i wesela

Białe gołębie po ślubie

Wypuszczenie odbywa się po uroczystości Zaślubin przed kościołem, Urzędem Stanu Cywilnego lub w innym miejscu gdzie odbywa się uroczystość. Po wyjściu z budynku wręczana jest  Młodej Parze, para Białych Gołębi które później wypuszczają w niebo. Jest to niezapomniana pamiątka i miłe wrażenia na całe długie życie. Gołębie które wypuści Młoda Para przed kościołem robią wrażenie i symbolizują szczęście na nowej drodze życia. Białe gołębie to symbol pokoju, miłości, przyjaźni, dobrobytu i szczęścia. Przy organizowaniu takiej atrakcji weselnej możecie wziąć pod uwagę kilka opcji: wypuszczenie gołębi dwóch, czterech lub sześciu, z rąk własnych lub z kosza.

Koszt: od 100 do 500 zł.

poziom13

 

Wypuszczenie kolorowych motyli

Ślubne inspiracje – ślub w MOTYLACH. Wypuszczenie motyli po wyjściu Pary Młodej z kościoła, to atrakcja weselna, która jest kolorową alternatywą wypuszczenia gołębi. Powiew tysięcy delikatnych i kolorowych skrzydeł może uwiecznić Wasze Święto w jedyny i niepowtarzalny sposób. Motyle sprawią, że poczujecie się, jak gwiazdy. Nic nie jest w stanie oddać splendoru i wyniosłości chwili, gdy tysiące motyli rozlatuje się wokół. To jedna z tych rzeczy, którą trzeba w życiu zobaczyć samemu na własne oczy. Od tej pory nic już nie będzie takie jak przedtem.

Koszt: ok. 300 zł.

 

motyle6

 

Bańki mydlane puszczane na pierwszy taniec i nie tylko z agregatu

Wypuszczenie baniek mydlanych to kolejna z atrakcji ślubnych, tworzących niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę, a dla fotografa okazję do wykonania fantastycznych zdjęć. Bańki można wypuścić także np. podczas pierwszego tańca nowożeńców, podziękowań dla rodziców i w każdym innym, dowolnym momencie ślubu lub wesela.

Koszt: cena tej atrakcji weselnej uzależniona jest od rodzaju i wielkości wytwornicy, z której puszczane są bańki. Koszt wypożyczenia większej wytwornicy, wraz z płynem i osobą ją obsługującą to około 250 zł. Mniejsze wytwornice bez obsługi to cena od 100 do 150 zł.

992f42f139f322e19b404a2467fa89b3 480 360 0 1

 

Wystrzałowe konfetti

Atrakcja ślubna, jaką jest konfetti z tuby, to zamiennik lub uzupełnienie tradycyjnie rzucanego ryżu lub płatków róż. Tuby są bezpieczne, nie zawierają ładunków wybuchowych, a konfetti wyrzucane jest dzięki sprężonemu powietrzu. Najlepszy efekt dają minimum cztery tuby użyte w tym samym momencie.

Koszt: od 15 do 50 zł.

 

Pierwszy taniec z horografią

W Internecie rekordy popularności biją filmy, na których zarejestrowano Pary Młode tańczące pierwszy taniec w sposób bardzo oryginalny – im bardziej zaskakujący, tym lepiej. Jeśli nigdy wcześniej nie mieliście styczności z tańcem, możecie zapisać się do szkoły tańca. Niektóre w swojej ofercie mają specjalne, grupowe i indywidualne kursy dla przyszłych nowożeńców. Niektóre Pary choreografię układają same, lub korzystają z pomocy uzdolnionych w tej dziedzinie znajomych.

Koszt: od 0 do 400 zł.

 

Multimedialny pokaz fotografii

Pokaz Waszych wspólnych zdjęć, to jedna z atrakcji weselnych, która może być bardzo osobistym akcentem w trakcie weselnego przyjęcia. Oczywiście przy jej przygotowywaniu konieczny jest własny nakład pracy, ale może on przynieść bardzo zaskakujący efekt. Jeśli nie czujecie smykałki do montażu wideo, może wśród Waszych znajomych, rodziny jest ktoś, kto mógłby Wam pomóc? Potrzebne będą Wasze zdjęcia w formacie JPG., podkład muzyczny, najprostszy program do edycji wideo, który można bezpłatnie i legalnie pobrać z Internetu, laptop, rzutnik, biała ściana (lub ekran). Prezentacja może być dokumentacją Waszego związku, lub sięgać aż do Waszego dzieciństwaa nawet jeszcze do ślubu waszych rodziców. Macie bardzo szerokie pole do popisu, a wynik pracy na pewno spodoba się wszystkim gościom.

Koszt: 0 zł.

images

 

Karaoke

Karaoke to atrakcja weselna, która nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Taką atrakcję ma już w swojej ofercie większość DJ’ów, a także coraz więcej zespołów weselnych. Jeśli jednak wynajęliście DJ’a lub zespół, który takiej zabawy nie organizuje, możecie ją przygotować sami. Konieczne jest wydrukowanie tekstów najbardziej popularnych piosenek, które chcecie, aby goście zaśpiewali oraz nagranie utworów na płycie. Niewielkim nakładem pracy możecie przygotować atrakcję weselną, która z pewnością przypadnie do gustu Waszym gościom.

Koszt: 0 zł.

 

Upominki dla gości

Ten bardzo miły zwyczaj jest bardzo popularny na Zachodzie. Natomiast na naszym polskim gruncie to jedna z atrakcji weselnych, która dopiero kiełkuje. To świetny sposób, aby podziękować gościom za to, że zdecydowali się Wam towarzyszyć w tym pięknym dniu. Do małego, eleganckiego opakowania możecie włożyć takie upominki jak:
• alkohol w małych buteleczkach z zawieszką, na której są Wasze imiona i data ślubu
• czekoladki z nadrukowaną Waszą wspólną fotografią
• migdały, draże, czekoladki
• mini słoiczki np. z dżemem, miodem etc. z zawieszką taką, jak na buteleczkach z alkoholem
• ciasteczka z wróżbą lub miłosnym cytatem
• coś na szczęście np. słoniki porcelanowe, gliniane anioły
• płyta z muzyką graną na weselu - okładką płyty jest zdjęcie Pary Młodej
• płyta ze zdjęciami Pary Młodej
• pióro z wygrawerowaną datą ślubu i imionami nowożeńców

Koszt: od 5 do 40 złotych

 

Pamiątkowa księga gości

Księga gości to pamiątka dla Was i szansa dla gości na popisanie się kreatywnością w pisaniu oryginalnych życzeń. Generalnie idea księgi gości polega na tym, że obecne na weselu osoby wpisują się, umieszczając miłosny wiersz, życzenia czy dzieląc się wrażeniami z wesela. Księga gości może być podawana z rąk do rąk lub możecie wyznaczyć osobę za nią odpowiedzialną, która przed rozpoczęciem przyjęcia będzie prosiła o wpisywanie się osoby przybywające do sali weselnej.

Koszt: od 60 do 150 zł

 

Balony napełnione helem

Jeśli chcecie, aby o Waszej miłości i ślubie wiedzieli nie tylko najbliżsi, ale wszystkie osoby w promieniu kilku kilometrów, powinniście przemyśleć zorganizowanie atrakcji weselnej, jaką jest wypuszczenie baloników z helem. „Zabawa” polega na tym, że taki pęk balonów, na których są Wasze imiona lub zdjęcia, dostaje każdy z gości. Mogą oni dołączyć do nich spisane na karteczkach życzenia ślubne. W wybranym przez siebie momencie przyjęcia wypuszczacie balony, które lecą ku niebu, dając niesamowity efekt.

Koszt: 50 szt. balonów – ok. 200 zł., 150 szt. balonów – ok. 400 zł.

f422ea7f599722b0768ad45c1002e742

 

Lampiony szczęścia

Lampiony szczęścia, to atrakcja weselna wywodząca się rodem z Dalekiego Wschodu. Zgodnie z wierzeniami lecące ku niebu lampiony, mają przynieść Parze Młodej boską przychylność i szczęście. Wzbijające się do góry światła tworzą zapierający dech w piersiach widok. Unoszą się one nawet na wysokość 500 m. i wciąż są widoczne z tej odległości. Najlepiej będzie, jeśli wypuścicie je po zmroku. Możecie wybierać wśród trzech rodzajów lampionów: owalnych różnokolorowych, owalnych białych i lampionów w kształcie serc.

Koszt: od ok. 7 zł. za szt.

 

Taniec w „chmurach”

Wyobraźcie sobie swój pierwszy taniec, kiedy nogi spowite macie czymś, co wygląda jak bajkowe, magiczne chmury. Kojarzycie program telewizyjny „Taniec z gwiazdami”? Tam właśnie w „chmurach” tańczone są wszelkie walce i inne spokojne utwory. Jeśli i Wy chcielibyście uzyskać taki efekt, pomyślcie o wypożyczeniu wytwornicy dymu.

Koszt: cena wypożyczenia wytwornicy dymu to ok. 300 zł.

 

Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa to apetyczna atrakcja weselna dla wielbicieli słodyczy. A takich osób nie brakuje. Wyglądem różni się nie wiele od zwyklej fontanny, lecz zamiast wody wypływa z niej najprawdziwsza czekolada. W słodkiej cieczy można zanurzać owoce: truskawki, banany, winogrona, ciastka, wafelki. Pamiętajcie, aby zwrócić uwagę na to, aby użyć czekolady dobrej jakości: mlecznej, białej lub deserowej. Są też czekolady smakowe: pomarańczowe, limonkowe, karmelowe, kawowe.

Koszt: cena wypożyczenia fontanny zależna jest od jej wielkości: mała – od 300 zł (cena obejmuje 2,5 kg. czekolady oraz patyczki do nadziewania przekąsek) duża – od 700 zł (cena obejmuje 5 kg czekolady oraz patyczki do nadziewania przekąsek) dodatkowa czekolada: od 130 do 170 zł. za 2,5 kg.

Fontanna czekoladowa

 

Fontanna alkoholowa

Fontanna alkoholowa działa na podobnej zasadzie, co fontanna czekoladowa. Nie służy natomiast do zanurzania w niej owoców, lecz do napełniania szklanek dowolnie wybranym drinkiem, wódką, ponczem, winem lub jeśli chcecie, także napojem bezalkoholowym. Fontanny takie to nie tylko wzbogacający element nowoczesnego wesela, lecz także dodatkowy akcent dekoracyjny, gdyż mogą być podświetlane na wiele kolorów, dzięki czemu alkohol spływa po nich różnokolorowymi kaskadami. W standardowej fontannie mieści się około 8 litrów płynu, w większej 19 litrów.

Koszt: cena wypożyczenia fontanny: mała – od 150 zł. duża – od 500 zł. Do ceny wypożyczenia należy doliczyć cenę alkoholu.

 

Pokazy  barmańskie

Pokazy przygotowywane przez profesjonalnych barmanów to ostatnio coraz bardziej popularna atrakcja weselna. Latające szklanki, shakery, wiele trików, w tym żonglowanie butelkami, a w finale pyszne drinki to coś, co rozbawi każdego gościa weselnego. Pokazy są bardzo widowiskowe i niekonwencjonalne, czasem wzbogacone o elementy pirotechniczne. Dodatkową zaletą jest to, że po zakończeniu pokazu goście mają możliwość samodzielnego przygotowania jednego ze swoich ulubionych drinków.

Koszt: od 500 do 1300 zł. za pokaz

Pokazy barmańskie

 

Profesjonalny pokaz tańca

Oczywistym jest, że nic nie przebije i nie będzie bardziej wyjątkowe, niż pierwszy taniec Pary Młodej. Jeśli jednak jesteście miłośnikami tańca, możecie zorganizować profesjonalny występ taneczny. Wasze przyjęcie weselne może uświetnić pokaz tańca towarzyskiego (show latynoamerykańskie, standardowe, „polish show”, „Jackson show”, „Presley show” etc.), pokazy breakdance, tańca nowoczesnego, tańca brzucha, flamenco i innych. Niektóre grupy, pary taneczne, szkoły mają w swojej ofercie także krótki kurs tańca dla gości.

Koszt: od 1200 zł. za pokaz

 

Fajerwerki

Chcecie obchodzić swoje wesele w iście hucznym stylu? W takim wypadku pokaz sztucznych ogni i fajerwerków to atrakcja weselna w sam raz dla Was. W Chinach od dawna wierzy się, że sztuczne ognie odstraszają złe duchy. Ważne jest, aby do takiego pokazu zatrudnić profesjonalną firmę, która zapewni nie tylko niezapomniane doznania estetyczne, lecz także bezpieczeństwo wszystkich oglądających.

Koszt: od 180 zł za minutę pokazu.

Fajerwerki

 

Teatr ognia – „fireshow”

Teatr ognia, nazywany inaczej – „fireshow”, to bardzo widowiskowa i spektakularna atrakcja weselna, urozmaicenie przyjęcia. Spektakl trwający od 20 do 40 minut polega na tańcu do energetycznej muzyki, osób igrających z ogniem. Występ taki zostaje czasem wzbogacony elementami pirotechnicznymi lub oświetleniem UV, oświetleniem neonowym, laserowym.

Koszt: od 1300 zł. za pokaz

 

Iluzjonista, komik

Pokazy iluzjonistów, czy występy komików, to atrakcje weselne – spektakle w eleganckim wydaniu, ale i ze szczyptą humoru. Magiczne pokazy wykonywane są na żywo, przed oczami widzów – Waszych gości. Numery z kartami, monetami, banknotami, pierścionkami, sprawiają, że iluzja jest na wyciagnięcie ręki i z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym, a niekiedy znudzonym weselnikom. Podobnie jak występ komika. On również jest zabawą organizowaną przy aktywnym udziale publiczności.

Koszt: od 500 zł. za pokaz

 

Wybuchowy balon

Wybuchowy balon to nic innego, jak balonowa kula o średnicy minimum 1 m., w której umieszczone są mniejsze balony. Balon taki podwieszony jest pod sufitem, nad środkiem parkietu. W dowolnym momencie, najczęściej w trakcie pierwszego tańca, za pomocą elektrycznego zapalnika balon jest przebijany i dziesiątki małych balonów spadają na Młodą Parę i gości weselnych. Wszystko to tworzy wspaniałą i niebanalną scenerię dla zdjęć dokumentujących ten pierwszy taniec małżeńskiej pary.

Koszt: cena zestawu składającego się na duży balon, konfetti, detonator, 100 szt. małych baloników i pompkę do ich pompowania to od 100 do 180 zł.

Wybuchowy balon

facebook_page_plugin